Wesprzyj nas!

Instytut Sobieskiego jest największym, działającym już od dekady, prawicowym polskim think-tankiem.

Naszą misją jest tworzenie idei dla Polski. Idei opartych na przekonaniu o potrzebie budowy w Polsce suwerennej republiki, silnego, sprawnego, ale też i ograniczonego państwa, które zapewnia zachowanie równowagi pomiędzy wolnością i odpowiedzialnością obywatelską, gwarantującego swobodę gospodarczą. Państwa zapewniającego ład społeczny ufundowany na prawie naturalnym i chrześcijańskim dziedzictwie narodowym oraz ogólnoludzkich wartościach.

Tworzymy idee dla Polski – bowiem hołdujemy zasadzie, że odpowiedzialność za dobrobyt Ojczyzny zaczyna się od pracy nas samych. Polska wolna, zamożna i solidarna może jedynie być owocem naszych wspólnych wysiłków, naszego patriotyzmu, w tym również patriotyzmu gospodarczego.

Polskie państwo w jego obecnym kształcie nie zadowala nas. Potrzebuje ono wielu gruntownie przemyślanych i konsekwentnie przeprowadzonych zmian, aby potencjał drzemiący w Polakach mógł się w pełni zrealizować. Nie będzie to możliwe bez zasadniczego uzdrowienia instytucji naszego państwa, ale także bez udziału w procesie odnowy kraju obywateli – świadomych swoich praw i powinności. Zapraszamy zatem do wspólnego budowania świadomości i tworzenia razem z nami idei dla Polski!

Tworzymy idee dla Polski dzięki Twojemu wsparciu. Bez Darczyńców nasza praca nie byłaby możliwa. Serdecznie dziękujemy za pomoc i zachęcamy – wspierajcie nas! Razem stanowimy realną siłę!

 

Fundacja Instytut Sobieskiego
Wiślana 8, 00-317 Warszawa
Nr konta 45 2130 0004 2001 0340 1999 0001

Fundacja Instytut Sobieskiego
Copyright © 2004-2015 Instytut Sobieskiego | Kontakt